Loading color scheme

Kadami
U nas płacisz za efekt, resztę dostajesz w prezencie.

Studio Urody Kadami jest salonem, w którym zatrudniony personel posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Pod jednym dachem świadczymy usługi z zakresu kosmetyki twarzy i ciała, medycyny estetycznej,fryzjerskie oraz pielęgnacji dłoni i stóp. Zajmujemy się także przedłużaniem i zagęszczaniem włosów, stylizacją rzęs metodą 1:1, wykonujemy makijaż okolicznościowy oraz permanentny, a także masaże z różnych zakątków świata i zabiegi laserowe .Wszystkie zabiegi w salonie wykonywane są przez profesjonalistów z duża praktyk. Studio Urody pracuje na kosmetykach z najwyższej półki, co znacznie wpływa na jakość wykonywanej usługi. Sięgamy po marki, między innymi takie jak: Klapp,Zoya,Thalac, Depileve, Mediderma.

Dla nas najważniejszy jest klient. Jesteśmy jedynym salonem w okolicy, w którym można skorzystać z wielu usług i który zdobył nagrodę w kategorii NAJLEPSZE SALONY URODY W POLSCE. Dbając  o zadowolenie klienta wprowadziliśmy także sprzedaż kosmetyków do pielęgnacji domowej, marek, na których pracujemy. Z doświadczenia wiemy, że najlepszy efekt po zabiegach utrzymuje się właśnie kontynuując pielęgnację domową kosmetykami z tej samej linii. Przychodząc do naszego salonu oszczędzacie Państwo zarówno czas, jak i pieniądze gdyż mamy w ofercie wiele promocji ,a także programy lojalnościowe i rabatowe oraz Bony Podarunkowe. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. 

Our Professional
Iwona
kosmetyka,kosmetyka estetyczna

Iwona zajmuje się kosmetyką pielęgnacyjną oraz estetyczną. Jej pasją są zabiegi estetyczne, które mają na celu długotrwałą poprawę urody, między innymi:

 • Mezoterapia igłowa
 • Makijaż permanentny
 • Karboksyterapia
 • Epialcja laserowa
 • Dermapen
 • Medyczne peelingi chemiczne oraz Polski Peeling Ziołowy
 • Wypełnianie kwasem hialuronowym
 • Fale radiowe oraz wiele innych zabiegów z zakresu kosmetyki.

Od dziecka  zajmowała się tworzeniem swoich mieszanek urodowych na bazie ziół oraz bardzo interesowała się medycyną , co znacznie wpłynęło na wybór zawodu .

Paulina
kosmetyczka, manicurzystka

Paulinka w naszym zespole zajmuje się kosmetyką pielęgnacyjną twarzy oraz takimi  zabiegami jak:

 • pielęgnacja dłoni i stóp 
 • pielęgnacja ciała
 • makijaż
 • Stylizacja i lifting rzęs

Doskonale wykonuje makijaż okolicznościowy ,co jest od zawsze jej wielką pasją.
Ma wspaniałe podejście do klienta, za co jest bardzo lubiana.
Dodatkowo Paulinka jest ostoją spokoju. Potrafi ofiarować klientom wspaniały relaks.
Kosmetyka i ogólnie pielęgnacja urody oraz makijaż budziły w niej zawsze duże zainteresowanie, co przełożyło się na wykonywany zawód.

Zuzanna
Fryzjer-stylista

Fryzjerka, która do swojego zawodu podchodzi z pasją .Zuzia jest bardzo kreatywną osobą. Nie ma dla niej czegoś nie do wykonania. Ze wszystkim sobie świetnie radzi.
Doskonale wykonuje koloryzację. Zajmuje się zabiegami trychologicznymi. Posiada wspaniałe podejście do klienta.
Jej pasją są również fryzury awangardowe oraz niecodzienne upięcia.

Karolina
Masażystka

Karolina bardzo lubi swój zawód. Wykonuje go z dużym zaangażowaniem i pasją Bardzo przykłada się, aby masaż był mocno relaksacyjny i przyjemny dla klienta, co wpływa na jakość wykonanego zabiegu, a co za tym idzie, jej duże grono zadowolonych klientów.

JEDEN Z NAJLEPSZYCH SALONÓW URODY W POLSCE

Potwierdzone przez zadowolone klientki i zdobyte nagrody !