Nasza Oferta

Skuteczność peelingu ziołowego w korygowaniu defektów skóry jest porównywalna z zabiegami wykonywanymi w gabinecie dermatologicznym. Zabieg ten powoduje odmłodzenie i ujędrnienie skóry na skutek wzmożenia produkcji kolagenu i elastyny. Ponadto niweluje blizny potrądzikowe, spłyca zmarszczki, redukuje przebarwienia i rozstępy oraz reguluje czynność gruczołów łojowych. Peeling oparty jest na składnikach roślinnych.


Pierwsza wizyta polega na złuszczaniu, druga na usunięciu resztek naskórka.

Przeciwwskazania
• Infekcyjne choroby skóry ostre i przewlekłe Ropne czyli bakteryjne, w tym także nosicielstwo np. gronkowca złocistego
• Wirusowe, czyli opryszczka nawracająca, brodawki płaskie i pospolite,
• Grzybice
• Znamiona barwnikowe skóry
• Nowotwory skóry i stany przed nowotworowe np. rogowacenie starcze
• Trądzik różowaty
• Cienka, płytko unaczyniona skóra
• Skóra bardzo wrażliwa i alergiczna (można wykonać na zlecenie lekarza dermatologa)
• Przed zabiegiem i po zabiegu przez 3 tygodnie nie wolno stosować kosmetyków wyprodukowanych z użyciem kwasów owocowych
Po zabiegu
W pierwszych dniach po zabiegu należy unikać mrozu poniżej -5C. Natomiast przez 30 dni po zabiegu unikać słońca i nie korzystać z solarium.
Bezpośrednio po zabiegu odczuwalne jest mrowienie lub lekkie pieczenie skóry, zwłaszcza przy dotyku. W domu nie należy myć i moczyć skóry, nie wskazane jest również używanie kosmetyków, gdyż to hamuje proces złuszczania. Zaczerwienieni utrzymuje się ok. 1-2 dni. Trzeciego dnia rozpoczyna się proces złuszczania, które może być otrębiaste bądź płatowe. Od tego momentu skórę zwilża się co 2-4 godziny lotionem zabezpieczającym.

Po zabiegu skóra jest mniej tłusta, matowa, wypryski ropne podsychają i ustępują, nacieki wchłaniają się, zaskórniki znikają, pory zamykają się. Powoduje  likwidację przebarwień oraz odmłodzenie skóry poprzez wzmożenie produkcji kolagenu i elastyny oraz silne działanie złuszczające .
Częstotliwość

Jest to zabieg bezpieczny, nie uczula, nie powoduje bliznowacenia, ponieważ nie złuszcza naskórka poniżej warstwy podstawnej. Liczba i częstotliwość zabiegów zależy od rodzaju i grubości skóry oraz indywidualnych potrzeb klienta.
W przypadku cery dojrzałej zabieg wykonuje się 1 lub 2 razy w roku, wiosną i jesienią, w celu odmłodzenia skóry. Przy cerze trądzikowej wykonuje się 4 do 12 zabiegów w miesięcznych odstępach.Przy przebarwieniach oraz odmodzeniu skóry 1-4 zabiegów w serii w miesięcznych odstępach .

 

Promocje

 

 

Dzień Mamy -zaproszenia ,pakiety 

Dermapen -180 zł do końca czerwca 2018 

No i pięknie.........dziś wyglądasz 

 

U nas płacisz za efekt ,resztę otrzymujesz w prezencie .

 

Partnerzy

salon-expert-logo.jpg

Fundacja Rak’n’roll