Nasza Oferta

Rozstępy –mają je zarówno osoby otyłe jak też szczupłe .Często są efektem naprzemiennego tycia i chudnięcia ,pojawiają się w okresie rozkwitania oraz podczas ciąży .Są to nieładne pręgi na ciele (blizny) ,początkowo czerwono –sine ,następnie zmieniają barwę na perlisto białą .
Usunięcie ,czy też zniwelowanie rozstępów  ,które już pojawiły się na naszym ciele jest możliwe ,ale najlepiej gdy zaczniemy działać w momencie kiedy są one jeszcze świeże ,czyli mają kolor czerwony .
Skuteczną metodą walki z tym defektem jest zabieg polegający na głebokim peelingu .
Blizny wtedy się znacznie spłycają ,skóra staje się elastyczniejsza ,poprawia się mikrokrążenie ,a co za tym idzie szybciej goją sie zmiany .
Proponujemy wykonanie mikrodermabrazji w połączeniu z peelingiem chemicznym .
Cena zabiegu : 220 zł

Kolejny skuteczny zabieg to mezoterapia mikroigłowa .Polega na mikronakłuciu skóry zmienionej chorobowo i wprowadzeniu odpowiedniego preparatu ,przyspieszającego regenrację .Skóra tak potraktowana zaczyna się broni c i wytwarza coraz więcej kolagenu ,który niweluje blizny .
Cena zabiegu : 300 zł

 

Następna jest KARBOKSYTERAPIA ,czyli terapia dwutlenkiem węgla .Za pomocą cieniutkiej igiełki wprowadzamy ogrzany dwutlenek węgla pod uszkodzone partie skóry .W szybki sposób skóra zaczyna produkować nowe komórki ,które goją ,naprawiają miejsca dotknięte rozstępami ,cellulitem ,czy zwiotczeniem .

Cena takiego zabiegu zaczyna się już od 170 zł 

O ciało warto dbać zawsze ,ale w szczególności podczas odchudzania oraz przed planowaną ciążą i w jej trakcie .Poza zabiegami ,które opisaliśmy powyżej proponujemy kilka kosmetycznych ,pielęgnacyjnych oraz wiele rodzajów masaży .
Polecamy zabiegi zwalczające cellulit ,rozstępy ,odżywcze ,nawilżające oraz wspomagające odchudzanie i modelujące .

 

Promocje

 

 

Dzień Mamy -zaproszenia ,pakiety 

Dermapen -180 zł do końca czerwca 2018 

No i pięknie.........dziś wyglądasz 

 

U nas płacisz za efekt ,resztę otrzymujesz w prezencie .

 

Partnerzy

salon-expert-logo.jpg

Fundacja Rak’n’roll