Nasza Oferta

CZY KOBIETY CIĘŻARNE MOGĄ KORZYSTAĆ Z USŁUG SALONÓW KOSMETYCZNYCH ,CZY TEŻ FRYZJERSKICH ?

Często nurtuje nas pytanie, czy kobiety ciężarne mogą korzystać z zabiegów kosmetycznych ,fryzjerskich ,czy też masaży .Zastanawiamy się ,czy będąc w ciąży możemy farbować włosy ,korzystać z usług masażu lub jaki zabieg kosmetyczny wybrać .
Otóż ,zacznijmy od tego ,że ciąża to nie choroba ,tylko normalny stan fizjologiczny .
Oczywiście musimy tu wspomnieć o tym ,że istnieją pewne ograniczenia .
Przede wszystkim wybieramy salon ,w którym usługi są świadczone na najwyższym poziomie ,a nie zakład u pani Basi ,gdzie możemy złapać jakąś chorobę .

Pielegnacja Kobiety CiężarnejKolejna istotna rzecz ,ze zabiegi muszą dobrane z uwzględnieniem stanu kobiety poddającej się im .Nie wykonamy przecież u kobiety ciężarnej zabiegu z prądem ,bądź ostrzykiwania dwutlenkiem węgla .
Następna istotna sprawa to wykluczenie masaży w pierwszym trymestrze ciąży oraz gdy jest ona zagrożona .
Poza tym większość zabiegów możemy spokojnie polecić kobietom w stanie błogosławionym .
Sprawią one ,że kobieta ,której ciało się zmienia i nie jest w stanie za tym nadążyć ,a do tego jeszcze rządzi nią huśtawka hormonalna ,poczuje się piękna ,zadbana ,wypielęgnowana i zrelaksowana . Dodatkowo zabiegi pomogą zapobiec powstawaniu rozstępów ,cellulitu oraz nadmiernemu przesuszeniu skóry ,czy włosów .

W salonie Kadami mamy świadomość ,że usługi świadczone kobietom ciężarnym muszą być na najwyższym poziomie i wykonywane tylko przez bardzo doświadczony personel ,który potrafi w wywiadzie rozpoznać przeciwwskazania do wykonania zabiegu ,dobrać odpowiednie kosmetyki oraz otoczyć kobietę odpowiednią atmosferą .
I tak od słowa do słowa ,poniżej podajemy propozycje zabiegów ,którym bez obaw mogą się poddać kobiety w ciąży pod warunkiem ,że ciąża przebiega bez patologii .

Oto kilka naszych propozycji :

MASAŻ – co nam daje ?
Przede wszystkim zmniejsza napięcie mięśniowe ,relaksuje ,uelastycznia skórę ,zmniejsza dolegliwości bólowe ze strony kręgosłupa ,zapobiega powstawaniu rozstępów i cellulitu ,zmniejsza obrzęk kończyn dolnych .
Istnieje jednak kilka przeciwwskazań do jego wykonania :
Cukrzyca ,gestoza (zatrucie ciążowe ),chore nerki ,tarczyca ,chora trzustka ,nadciśnienie ,krwawienie z dróg rodnych ,łożysko przodujące ,wewnątrzmaciczne wady płodu .

ZABIEGI FRYZJERSKIE
Tak ….,zachęcamy kobiety ciężarne ,aby dbały o siebie przez cały okres przebiegu ciąży .Posiadamy w ofercie koloryzację bez amoniaku ,na bazie olejków ,która z pewnością nie zaszkodzi ani mamie ,ani dziecku .Kolejna propozycja to zabiegi pielęgnacyjne odbudowujące i regenerujące włosy .
Absolut Repair Lipidium (w stalęj ofercie 3 +1 GRATIS )
Pro Fiber –nie tylko nawilży ,odbuduje ,ale również wzmocni cebulki włosów .
Warto pomyśleć o takich zabiegach ,gdyż podczas trwania ciąży i zaraz po niej często towarzyszy nam nadmierne wypadanie włosów  oraz ich przesuszenie .
Jest to co prawda spowodowane zaburzoną gospodarką hormonalną ,ale lepiej zapobiegać niż leczyć .

KOSMETOLOGIA
Co z zabiegami kosmetycznymi ?
Tu też będziecie panie mile zaskoczone .Z zabiegów z użyciem aparatury proponujemy mikrodermabrazję ,która pobudza skórę do regeneracji ,pięknie złuszcza i usuwa zaskórniki oraz przebarwienia .Po wykonaniu zabiegu aplikujemy odpowiednią dla cery ampułkę oraz maskę .Wszystko jak najbardziej naturalne ,na bazie wyciągów z ziół ,tak aby na pewno nie zaszkodzić ani mamie ,ani dziecku.
Kolejny zabieg to oksybrazja ,którą można połączyć z infuzją tlenową .Doskonale oczyszcza ,pobudza do regeneracji ,nawilża .
Dodatkowo możemy zaproponować szereg zabiegów pielęgnacyjnych wykonywanych z delikatnym masażem twarzy ,które dobieramy w zależności od potrzeb skóry .Mogą to być zabiegi zarówno ,komponowane jak też setowe ,czyli w naszym salonie zwane jako VIP .

PIELĘGNACJA DŁONI I STÓP
Oczywiście polecamy również manicure i pedicure .Często kobiety przez zbyt duży brzuszek nie radzą sobie z pielęgnacją ,dlatego warto skorzystać z pomocy fachowca .Tu jednak przypominamy ,że przed planowanym porodem należy zmyć lakier z dłoni i stóp.

Zatem drogie mamy ,nie bójcie się i bądźcie zawsze piękne .Nie pozwólcie ,aby ciąża zrobiła z Was tylko matki .

BĄDŹCIE KOBIETAMI !!!

Lista zabiegów :

 

Promocje

 

 

 

No i pięknie.........dziś wyglądasz 

 

Złota Promocja na złotą polską jesień 

Vouchery na dowolnie wybrany zabieg 

Vouchery -karnet na masaż klasyczny lub relaksacyjny 

U nas płacisz za efekt ,resztę dostajesz  w prezencie .

 

Partnerzy

semilac.jpg

Fundacja Rak’n’roll