Nasza Oferta

Na przestrzeni wielu wieków kobiety starały się, aby ich wygląd był wyjątkowy .W Indonezji malowały brwi henną oraz robiły z niej tatuaże ,co jak wiadomo ,przetrwało do dziś.
To zainspirowało branżę kosmetyczną do wprowadzania nowych usług w salonach kosmetycznych .Do chwili obecnej większość  pań wykonywała  hennę brwi oraz rzęs Nie tak dawno na rynku polskim pojawiły się sztuczne rzęsy oraz bezkonkurencyjny makijaż permanentny.
W dzisiejszych czasach wygląd polskiej biznes wooman jest bliski ideałowi .Piękny kolor na włosach ,nieskazitelna cera oraz makijaż .
Niestety kobiety pracujące ,ale nie tylko ,mają coraz mniej wolnego czasu Dlatego też salon Kadami proponuje makijaż permanentny.  Przy zbyt szybkim tempie życia staje się on niezbędny ,a przy okazji wygodny .Zaletą takiego makijażu jest, przede wszystkim ,jego trwałość.
Zawsze jest świeży  ,wyraźny i wręcz idealny. Nie ma potrzeby wstawać dużo wcześniej ,żeby wykonać makijaż biznesowy .W zależności od potrzeb klienta ,może on być intensywniejszy ,ale także subtelny ,podkreślający jedynie naturalną urodę.
Jednakże nie tylko kobiety pracujące w dużych korporacjach decydują się na powyższe rozwiązanie .Coraz więcej pań ,które pozostają w domu również wybiera taki makijaż ,ze względów estetycznych ,ekonomicznych ,wygody .Tłumaczą to chociażby wyjazdem na wczasy ,kiedy wychodząc z jeziora ,nie muszą się zamartwiać ,że spłynęły  im kreski z oczu .Są zawsze piękne ,a przy okazji nie mają presji,aby zapisać się co miesiąc na hennę.

 

 

Promocje

 

 

 

No i pięknie.........dziś wyglądasz 

 

Złota Promocja na złotą polską jesień 

Vouchery na dowolnie wybrany zabieg 

Vouchery -karnet na masaż klasyczny lub relaksacyjny 

U nas płacisz za efekt ,resztę dostajesz  w prezencie .

 

Partnerzy

logo.jpg

Fundacja Rak’n’roll